Serie A | Ronaldo opuścił stadion przed zakończeniem meczu z Milanem

Mecz Juventus Turyn – AC Milan miał być hitem kolejki. Jednak tak się nie stało. Gospodarze wygrali to spotkanie 1 – 0. Wojciech Szczęsny został bohaterem tego spotkania, a zostali skrytykowani Krzysztof Piątek za słaby występ i Cristiano Ronaldo. Za co? O tym w dzisiejszym artykule.

10 minut po rozpoczęciu drugiej połowy meczu trener Maurizio Sarri ściągnął z boiska Cristiano Ronaldo. W miejsce Portugalczyka wszedł Paulo Dybala – strzelec jedynej, zwycięskiej bramki dla Juve. Wściekły CR7 ominął ławkę rezerwowych, nie podał ręki trenerowi i zszedł do tunelu. Jak donoszą włoskie media, opuścił Allianz Stadium i udał się do domu jeszcze przed ostatnim gwizdkiem sędziego.

Zachowanie gwiazdy Juventusu skomentował między innymi Antonio Cassano – były piłkarz kadry Włoch, Romy, Sampdorii, czy Parmy, znany z tak, albo i bardziej konfliktowej osobowości jak Ronaldo:

Nie można opuścić stadionu przed końcem meczu, bo jest jeszcze kontrola antydopingowa. Kiedyś musiałem pilnie wracać na stadion, bo inaczej groziła mi dwuletnia dyskwalifikacja.