Premier League. Sensacyjna porażka City i kolejna wygrana Liverpoolu.

Liverpool FC zaliczył kolejne ligowe zwycięstwo. The Reds pokonali Newcastle United 3 – 1. Zespół Jürgena Kloppa po 5 meczach ma na koncie 5 zwycięstw i 15 punktów.

Mecz rozpoczął się od gola dla Srok w 7. minucie. Jego strzelcem był ich lewy obrońca – Jetro Willems. 20 minut później gola dla gospodarzy strzelił Sadio Mane. Na 5 minut przed zakończeniem pierwszej połowy ponownie trafił Senegalski skrzydłowy. Zwycięstwo Liverpoolu przypieczętował w 72. minucie Mohamed Salah.

Drugim najciekawszym meczem piłkarskiej soboty w Anglii było zapewne starcie Norwich City z Manchesterem City. Drużyna „Kanarków” pokonała Mistrzów Anglii 3 – 2.

Już w 18. minucie kibice na Carrow Road cieszyli się z bramki dla swojej drużyny. Strzelił ją Kenny McLean. Drugiego gola dla Norwich strzelił Todd Cantwell. W 45. minucie odpowiedział Sergio Aguero. 5 minut po rozpoczęciu drugiej części meczu trafił Teemu Pukki. Wynik 3 – 1 utrzymywał się aż do 88. minuty, gdy bramkę kontaktową zdobył Rodri. The Citizens jednak nie dali rady zremisować, przez co do prowadzącego w tabeli Liverpoolu tracą 5 punktów.