Premier League | Pierwsza wygrana Spurs pod wodzą Mourinho

Tottenham Hotspur rozegrał dziś pierwszy mecz pod wodzą nowego menedżera – Jose Mourinho. Pokonali West Ham United 3 – 2 na wyjeździe i trochę poprawili swoją dosyć słabą sytuację w tabeli.

Pierwszego gola zdobył Heung-Min Son w 36. minucie. Na 2 minuty przed zakończeniem 1. połowy Lucas Moura podniósł wynik na 2 – 0. Niedługo po przerwie Harry Kane pokonał bramkarza i ustanowił rezultat na 3 – 0.

Wydawałoby się, że goście mają już pewne zwycięstwo i tak się stało, ale gracze West Hamu byli blisko wyrównania; zdobyli bramki w 73 minucie (Michail Antonio) i w 6. doliczonego czasu (Angelo Ogbonna). Były emocje w ostatnich minutach, ale jednak 3 punkty do domu zabrali ze sobą nowi podopieczni “The Special One”, czyli Jose Mourinho.